Naše služby

Potisk textilu, keramiky

Chcete si na závody pořídit originální kousek, oznámit světu, že Hobby Horsing je skvělý sport nebo potřebujete trička pro váš tým? Vyberte z naší nabídky hotových potisků nebo dodejte vlastní nápad a design už doladíme. 

Chcete mít svého hobbíka na hrnečku, uvařit si čaj na závody do termosky s hobby horse tématikou nebo se jen ráno nastartovat s hobby horse hrnečkem v ruce? Mrkněte na naše grafiky nebo dodejte vlastní :-)

Pracujeme i v malém nákladu, takže váš kousek může být naprostý originál. 

Výroba vybavení pro hobby horsing

Jsme vášniví milovníci hobby horsingu a naše vybavení je vyráběno s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Nabízíme široký výběr doplňků pro hobby horsing, včetně unikátních designů a možnosti přizpůsobit si vybavení dle svých přání. Snažíme se podporovat a rozvíjet tuto krásnou disciplínu, která spojuje lásku k jezdectví s kreativitou a fantazií.

Náš stánek můžete navštívit např. na akcích pořádaných Českou Hobby Horsing Asociací (www.chha.cz).

Pokud pořádáte závody a chcete doplnit svou shopping zónu o náš stánek, kontaktujte nás prosím přes náš kontaktní formulář. 

Výroba kokard a šerp

Pro pořadatele závodů máme možnost nákupu kokard a šerp pro koníky všech velikostí. Vyrobíme kokardy kytičkové nebo klasické skládané dle vašich preferencí. 

Ale pozor! Vše je poctivá ruční výroba, tak je potřeba objednávat včas.