O nás

Jsme spolek HOBBY HORSE CLAIRE, který se zaměřuje na podporu a rozvoj hobby horsingu. Společně se účastníme závodů, školení a tréninků a prezentujeme tuto skvělou aktivitu na různých akcích. V naší nabídce najdete také výrobky pro hobby horsing, které jsou ručně vyráběny s láskou a pečlivostí. 

 Náš spolek vznikl z lásky k této nové a vzrušující disciplíně, která kombinuje jezdectví, sílu, fyzickou kondici, vytrvalost, taneční prvky a kreativitu. Účastníme se různých závodů, školení a tréninků, abychom neustále zdokonalovali své dovednosti a zlepšovali své výkony. Pravidelně se také účastníme akcí, při kterých ve spolupráci s Českou Hobby Horsing Asociací prezentujeme tento skvělý sport veřejnosti. V našem spolku se věnujeme také výrobě a prodeji vybavení pro hobby horsing.

A odkud pramení naše nadšení pro Hobby Horsing? Odpověď je jednoduchá - přece od koní! Navazujeme na standardní jezdecké disciplíny a vybavení koní a přenášíme je do hobbyhorsingového světa. Léta praxe i studia v oblasti chovu koní a jezdectví nyní využíváme pro rozvoj Hobby Horsingu.  A protože víme, že nikdy nevíme a neumíme všechno, dále se vzděláváme v oblasti jezdectví, chovu koní, jezdeckého vybavení i Hobby Horsingu. Také se rozvíjíme v oblastech méně hravých jako např. postupy výroby, materiály, marketing a mnoho dalšího...